KONST / Litografier / Färglitografi 13252010
nr 1325 2010
Einar Jolin
(1890-1976), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad 39/250. Motivet: 37x45 cm
Einar Jolin, född 1890 i Stockholm, död 1976. Svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:09:32
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr